mapaWitraze1.jpg

INTENCJE MSZALNE XXII ITYGODNIA WIELKANOCY:

PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA – Świętego Grzegorza Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła – Wspomnienie:

8:00 - Maria RZEPECKA

9:00 - W intencji uczniów i nauczycieli z racji rozpoczęcia roku szkolnego

WTOREK 4 WRZEŚNIA – Dzień powszedni :

8:00 - Dziękczynna za rodzinę oraz prośba o potrzebne łaski dla dzieci a szczególnie ufność w Boże Miłosierdzie i cierpliwość w trudnych chwilach dla córki.

ŚRODA 5 WRZEŚNIA – Dzień powszedni:

8:00 -

18:00 - NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

I CZWARTEK MIESIĄCA 6 WRZEŚNIA – Dzień powszedni:

8:00 - Maria RZEPECKA

I PIĄTEK MIESIĄCA 7 WRZEŚNIA – Błogosławionego Ignacego Kłopotowskiego Prezbitera – Wspomnienie:

8:00 - Bonifacy DAWIDCZYK, Stefania, Kazimierz zm. z rodz. KUKIEŁKA, Zygmunt, Marianna zm. z rodz. DAWIDCZYK oraz za dusze cierpiąca w czyśćcu

15:00 - KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA † Zofia oraz o pełnienie woli Bożej przez wnuki i wnuczki

SOBOTA 8 WRZEŚNIA – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – Święto:

8:00 - Stanisław POLESZAK (2 rś), Zofia, Józef zm. z rodz. POLESZAK

8:00 - Władysława (17 rś), Antoni, Władysław, Karolina zm. z rodz. MISZTAL, Julia ORYSIAK

10:00 - Helena CHOIŃSKA, Ryszard CHOIŃSKI (2 rś) zm. z rodz. CHOIŃSKICH i FLUDRÓW

10:00 - Franciszka, Antoni zm. z rodz. SICZEK, Stefania, Grzegorz zm. z rodz. OSTROWSKICH

15:00 - MSZA ŚWIETA ŚLUBNA: Pawła CZUCHRYTY i Sylwii WĄTRÓBKI

17:00 - Kazimierz KOCHANIEC (34 rś), Władysława zm. z rodz. KOCHAŃCÓW i PODSIADŁYCH

17:00 - Krystyna MAKUŁA (30 dz.) Intencja od uczestników pogrzebu

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 WRZEŚNIA:

8:00 - Wanda FLOR (3 rś), Marian FLOR zm. z rodz. FLORÓW, GAWŁOWICZÓW i ZAJĄCÓW, Henryk WAC

8:00 - Zofia, Jan zm. z rodz. JANUSZEK, Marianna, Paweł zm. z rodz. TARASIŃSKICH

10:00 - ZA PARAFIAN.  Dziękczynna za dar życia i o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, potrzebne łaski, łaskę zdrowia dla MARYSI z racji urodzin. O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla ŁUCJI w 1 rocznicę urodzin i o dary Ducha Świętego dla dzieci.

12:00 - Genowefa (27 rś), Władysław (10 rś) zm. z rodz. ZŁOTÓW i BUDÓW

12:00 - Wanda (25 rś), Jan, Zenon, Leon, Stanisława zm. z rodz. BUDÓW, Jan, Katarzyna zm. z rodz. MAZURÓW