dzieje_parafii_3.jpg

INTENCJE MSZALNE XXXI TYGODNIA ZWYKŁEGO:

PONIEDZIAŁEK  5 LISTOPADA – Dzień powszedni:

8:00 - Eleonora, Ludwik zm. z rodz. SIUSTA

15:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * WALENTYNÓW, SOŁTYSY (ul. Leśna) i NADSTOKI (ul. Szkolna), (ul. Słowiańska)

WTOREK 6 LISTOPADA – Dzień powszedni

8:00 - Jan ŻYMIEŁKO

15:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * KRZCZONÓW I, KRZCZONÓW II i SKAŁKA

ŚRODA 7 LISTOPADA – Dzień powszedni:

8:00 - Franciszek MYSŁOWSKI (37 rś), Stanisława, Jan, Marianna, Stanisław zm. z rodz. MYSŁOWSKICH

15:00 - NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * KRZCZONÓW III i BORZĘCIN

CZWARTEK 8 LISTOPADA - Dzień powszedni:

8:00 - Anna, Tomasz zm. z rodz. SKRZYŃSKICH

15:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * WÓJTOSTWO i KRZCZONÓW CENTRUM (ulice – ul. Żeromskiego, ul. Partyzantów, ul. Świerkowa (dawna Świerczewskiego), ul. Kościuszki, ul. Rynkowa, ul. Strażacka, ul. Lipowa ul. Spółdzielcza, dom nauczyciela, za zmarłych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły)

PIĄTEK 9 LISTOPADA – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Święto:

8:00 - Zdzisław, Jacek zm. z rodz. SIUSTA

15:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * GIERNIAK, ZIELONA, BOŻY DAR i FOLWARK (ulice ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Orzechowa, ul. Lubelska, ul. Szklana)

SOBOTA 10 LISTOPADA – Świętego Leona Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła – Wspomnienie:

8:00 - Józefa SOREK (7 mc)

8:30 - Konradek CHACHUŁA zm. z rodz. BUCZYŃSKICH, WYSMULSKICH, DWOJAKOWSKICH i CZERNIAKÓW

14:00 - MSZA ŚWIETA ŚLUBNA: Sławomir ŚWISTAK i Kinga WOJCIESZEK

15:00 - NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWO – WYPOMINKOWE ZA ZMARŁYCH: * OLSZANKA, LIPNIAK, NOWINY ŻUKOWSKIE oraz wszystkie wypominki niepodpisane

18:00 - MSZA ŚWIĘTA W WIGILIĘ SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI * CZTERY CZĘŚCI RÓŻAŃCA ŚWIETEGO W INTENCJI OJCZYZNY

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 LISTOPADA Świętego Marcina z Tours Biskupa – Wspomnienie

100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

8:00 - Stanisław (38 rś), Genowefa (4 rś), Anna, Franciszek zm. z rodz. MAMCZARZ, Stanisława, Mateusz zm. z rodz. CIOCZEK, Zofia ŁOŃSKA, Anna, Katarzyna, Stanisław zm. z rodz. MICHALAK

8:00 - Bolesław CIOCZEK (1 rś)

10:00 - ZA PARAFIAN. W intencji ojczyzny z racji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

12:00 - Irena BIAŁOCH (31 rś), Tadeusz (14 rś) zm. z rodz. BIAŁOCH, Helena DADAK (14 rś) zm. z rodz. BARTNIKÓW i BIAŁOCHÓW

12:00 - Adrian WĄTRÓBKA (3 rś)