startowa.jpg

Ogłoszenia 19.11.2017

OGŁOSZENIA XXXIII TYGODNIA ZWYKŁEGO:

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego Prezbitera

WTOREK – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny – Wspomnienie

ŚRODA – Wspomnienie Świętej Cecylii Dziewicy Męczennicy

PATRONKI MUZYKI KOŚCIELNEJ

PIĄTEK – Wspomnienie Świętego Andrzeja Dung-Lac Prezbitera

i towarzyszy Męczenników

NIEDZIELA – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

KONIEC ROKU LITURGICZNEGO

2. Za tydzień ofiary składane na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie

3. Za tydzień przypada ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – jest to ostatnia niedziela roku Liturgicznego

4. Pomału zbliżają się nasze rekolekcje Adwentowe, które rozpoczniemy 4 grudnia i zakończymy 6 grudnia. W tym roku nasze rekolekcje poprowadzi Ojciec z zakonu Tercjarzy.

5. Działaj 19 listopada przypada ostatni dzień do składania kandydatur do Rad Parafialnych.

6.Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1600. Na bocznym ołtarzu przy obrazie Matki Bożej jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z intencjami. (na ołtarzu bocznym znajdują się również kartki, które można sobie wziąć i na nich wypisywać swoje intencje – na kartkach jest wyszczególnione czy chcemy się modlić za zmarłych czy w intencji dziękczynnej czy też w intencji błagalnej).

7.W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze Maryjne na nowy rok 2018. Cena kalendarza 5 zł.

8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i dla najmłodszych Małego Gościa Niedzielnego.

9. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła. W sobotę sprzątali mieszkańcy Krzczonowa III. A były to osoby… Za ich trud, pracę, czas poświęcony Kościołowi (świeże kwiaty) składamy serdeczne Bóg zapłać.

10. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. † Bolesława CIOCZKA z Sołtysów z (ul. Leśnej). i Śp. † Zofii SAŁEK z Lublina pochodzącej z naszej parafii ze Skałki. Polećmy tych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.