opis_architektoniczny_1.jpg

Ogłoszenia 14.01.2017

II NIEDZIELA ZWYKŁA:

W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:

ŚRODA – Wspomnienie Świętego Antoniego Opata

PIĄTEK – Wspomnienie Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

1. W tym tygodniu w Kościele rozpoczynamy „Tydzień modlitw o jedność chrześcijan”.

2. Pomału zbliża się uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Jak co roku w zakrystii są do nabycia świece tzw. Gromnice (duże) cena 25 zł.

3. Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1600. Na bocznym ołtarzu przy obrazie Matki Bożej jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z intencjami. (na ołtarzu bocznym znajdują się również kartki, które można sobie wziąć i na nich wypisywać swoje intencje – na kartkach jest wyszczególnione czy chcemy się modlić za zmarłych czy w intencji dziękczynnej czy też w intencji błagalnej).

4. W tym tygodniu pragniemy zakończyć tegoroczną wizytę duszpasterską:

Program wizyty duszpasterskiej IV tygodnia:

15 stycznia w poniedziałek od godz. 930 – Skałka (jeden ksiądz od końca a drugi ksiądz po południu po skończeniu Nadstoków rozpocznie od państwa Kaliniak) godz. 1400 – Nadstoki.

16 stycznia we wtorek od godz. 930 – ul. Strażacka i dawny dom policji (wyjątkowo) godz. 1500 – jeden ksiądz ul. Żeromskiego od państwa BIL do pani Kister drugi ksiądz od pani DAWIDCZYK mały blok i domy od państwa DUBELTMAN.

17 stycznia w środę (wyjątkowo) od godz. 900 – duży blok przy ul. Żeromskiego (dwóch księży do spotkania)

20 stycznia w sobotę od godz. 900 – Lipniak i wizyta duszpasterska dla tych, których nie było w domu, a chcieli by przyjąć kapłana.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i dla najmłodszych Małego Gościa Niedzielnego.

6. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła. W sobotę sprzątali mieszkańcy z Krzczonowa III.  Za ich trud, pracę (świeże kwiaty) i czas poświęcony Kościołowi składamy serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień do sprzątania Kościoła zapraszamy mieszkańców Walentynowa.