Ogłoszenia 21.01.2018

III NIEDZIELA ZWYKŁA:

W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:

ŚRODA – Wspomnienie Świętego Franciszka Salezego Biskupa i Doktora Kościoła

CZWARTEK – Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła

PIĄTEK – Wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

1. W tym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Pragniemy podziękować wszystkim naszym parafianom za miłe i serdeczne przyjęcie nas w swoich domach. Za rozmowę, miłą atmosferę, poczęstunek i za wszelkie złożone ofiary. A teraz odczytam ofiary składane przez naszych parafian w czasie wizyty duszpasterskiej w tym ostatnim tygodniu.

2. Pomału zbliża się uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Jak co roku w zakrystii są do nabycia świece tzw. Gromnice (duże) cena 25 zł.

3.Zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1600. Na bocznym ołtarzu przy obrazie Matki Bożej jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z intencjami. (na ołtarzu bocznym znajdują się również kartki, które można sobie wziąć i na nich wypisywać swoje intencje – na kartkach jest wyszczególnione czy chcemy się modlić za zmarłych czy w intencji dziękczynnej czy też w intencji błagalnej).

4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i jest już dla najmłodszych Mały Gość Niedzielny na miesiąc luty.

5. Za tydzień w sobotę na godz. 900 do sprzątania Kościoła zapraszamy mieszkańców Walentynowa.