opis_architektoniczny_9.jpg

Ogłoszenia 17.06.2018

OGŁOSZENIA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO:

CZWARTEK – Wspomnienie Świętego Alojzego Gonzagi Zakonnika

NIEDZIELA – Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela

2. Za tydzień w niedzielę 24 czerwca o godz. 1000 z racji uroczystości Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela zapraszamy na Mszę Świętą zbiorową za zmarłych, których patronem jest Święty Jan Chrzciciel. Nazwiska zmarłych Janów (kobiety – Janiny) można jeszcze zgłaszać do zakrystii.

3. Także za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o godz. 1000 będziemy się modlić w intencji małżonków, obchodzących w tym roku 50-lecie małżeństwa.

4. ODPUST PARAFIALNY: W niedzielę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela – odpust w Bychowie. Suma odpustowa o godz. 1130.

5. Pomału dobiega końca rok szkolny. Pragniemy podziękować Bogu za czas nauki i prosić o Jego Błogosławieństwo na czas wakacji. W czwartek 21 czerwca Msza Święta z racji zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas III Gimnazjum kończących szkołę: o godz. 1000. W piątek 22 czerwca o godz. 900 Msza Święta z racji zakończenia roku szkolnego dla wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, oraz dzieci z przedszkola (jeśli będzie ładna pogoda – w piątek Msza Święta na placu przy szkole). Możliwość spowiedzi dla uczniów i nauczycieli przed Mszą Świętą.

6. Rada Rodziców oraz Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Krzczonowie zapraszają na „Piknik Rodzinny”, który odbędzie się w dniu dzisiejszym przy Regionalnym Ośrodku Kultury i Sportu w Krzczonowie od godziny 1400. Przewidziano dużo różnych atrakcji.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i jest już dla najmłodszych Mały Gość Niedzielny wydanie wakacyjne na miesiąc lipiec i sierpień.

8. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła. W sobotę sprzątali mieszkańcy Olszanki. A były to osoby… Za ich trud, pracę, czas poświęcony Kościołowi składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby:

Śp. † Ryszarda WARDAWY z ul. Leśnej.

Śp. † Anny NOWAKIEWICZ z Krzczonowa III.

Śp. † Bogumiła OLSZEWSKIEGO z Lublina.

Śp. † Stanisławy DZIADOSZ z Piotrkówka.

Polećmy tych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.