dzieje_parafii_7.jpg

Ogłoszenia 23.09.2018

OGŁOSZENIA XXV TYGODNIA ZWYKŁEGO:

CZWARTEK – Wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo Prezbitera

PIĄTEK – Wspomnienie Świętego Wacława Męczennika

SOBOTA – Wspomnienie Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

2. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Lublinie.

3. Dzisiaj w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 1200 odbędzie się pierwsze spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania.

4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i dla najmłodszych Małego Gościa Niedzielnego.

5. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1800. Na bocznym ołtarzu przy obrazie Matki Bożej jest wystawiona puszka, do której można wrzucać kartki z intencjami. (na bocznym ołtarzu znajdują się również kartki, które można sobie wziąć i na nich wypisywać swoje intencje – na kartkach jest wyszczególnione czy chcemy się modlić w intencji dziękczynnej czy w intencji błagalnej czy też za zmarłych).

6. Wójt Gminy Krzczonów Katarzyna Bryda, oraz Dyrektor Domu Kultury w Krzczonowie Beata Gajur zapraszają do udziału w IV edycji festiwalu Kwaszeniaki i Kiszeniaki, które odbędzie się dzisiaj na stadionie w Krzczonowie. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji między innymi polsko – węgierską bitwę smaków oraz pokazy kuchni węgierskiej. Całość wydarzenia poprowadzi Artur Kalicki prezenter Panoramy Lubelskiej.

7. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła (sprzątał pan kościelny z rodziną). Za tydzień do sprzątania Kościoła zapraszamy mieszkańców Folwarku z ul. Orzechowej.

8. W tym tygodniu odbył się pogrzeb: Śp. Andrzeja BUDY z Gierniaka. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu