Transmisja Mszy Świętej:

>>>KLIK<<<

Miejscowości Należące do Parafii:

 • Boży Dar
 • Gierniak
 • Krzczonów I,II,III
 • Krzczonów Folwark
 • Krzczonów Skałka
 • Krzczonów Sołtysy
 • Krzczonów Wójtostwo
 • Nowiny Żukowskie
 • Olszanka
 • Walentynów
 • Zielona

Losowe Zdjęcie

st14.jpg


W związku z planowaną inwestycją umieszczamy zapytanie ofertowe na roboty budowlane i remontowe budynków parafialnych Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzczonowie w formie dotacji ze środków NFOŚiGW i WFOŚiGW.

Oferta:

Oferta_2.pdf

Oferta.pdf

ogloszenie.pdf


Załączniki:

0-Krzczonów- zapytanie ofertowe.pdf

1-załaczniki nr -1 - Krzczonów.pdf

2-załaczniki nr 2- Krzczonów.pdf

3-załaczniki nr-3 -Krzczonów.pdf

4-załaczniki nr 4- Krzczonów.pdf

5-załacznik nr 5- Krzczonów.pdf

6-załaczniki nr 6- Krzczonów.pdf

7-załaczniki nr 7 -Krzczonów.pdf

8-zalacznik nr 8 OPINIA_KONSERWATORA_ZABYTKOW_KRZCZONOW.pdf

 

OBRAZ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - przedmiot wiary dotyczącej wzięcia do nieba z ciałem i duszą Najświętszej Maryi Panny po zakończeniu jej ziemskiego życia. Dogmat ten uznawany jest w Kościele katolickim i innych Kościołach w unii z Rzymem. Według teologii katolickiej Jezus Chrystus własną mocą wstąpił do nieba, Najświętsza Maryja Panna mocą Bożą została wzięta do nieba.

Wykonanie: Damian Kula